Przedsądowe rozwiązywanie sporów

Adwokat Poznań

Istnieje przekonanie, że adwokat jest angażowany tylko do spraw karnych, ale w współczesnym czasie wykwalifikowana pomoc prawna jest potrzebna we wszystkich dziedzinach działalności.  W jakiejkolwiek dziedzinie potrzebujesz prawnika " prawnik cywilny " prawnik rodzinny " właściwą strategią jest nie pogłębianie problemu klienta, a stworzenie warunków, w których wszystkie problemy klienta są rozwiązywane w drodze negocjacji i kompromisów.

Przedsądowe rozwiązywanie sporów to miejsce, w którym powinna rozpocząć się praca najlepszego prawnika. Jeśli zamierzasz podzielić majątek po rozwodzie, uzyskać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej, rozwiązać spór z konkurentem, uniknąć surowości sprawy karnej - zawczasu skontaktuj się z doświadczonym specjalistą i skorzystaj z porady prawnej.

Dlaczego potrzebuję usług prawnika?

To właśnie prawnik będzie w stanie kompetentnie przeanalizować dokumenty i udzielić kompetentnej rekomendacji, nie tylko z punktu widzenia prawa, ale także z perspektywy ogromnej praktyki prawniczej w sądach powszechnych czy arbitrażowych, a także w sprawach karnych. Nie jest przecież tajemnicą, że teoria bardzo różni się od praktyki sądowej, dlatego potrzebujesz profesjonalnego obrońcy swoich interesów.

Dziś na rynku prawniczym w Polsce jest wielu prawników, a prerogatywą klienta jest zdecydowanie się na wybór najbardziej kompetentnego i doświadczonego prawnika.  Adwokacka Spółka Partnerska Ciesielski & Oczachowska to jedna z najpopularniejszych kancelarii prawnych w Poznaniu, oferująca kompleksową pomoc w zakresie prawa karnego i cywilnego.

Dziedziną, w której osiągnęliśmy wysoki poziom specjalizacji, są odszkodowania i zadośćuczynienia przyznawane przez zakłady ubezpieczeń. Dzięki bogatemu doświadczeniu i nowoczesnej technologii, kancelaria z powodzeniem przeprowadziła wiele postępowań sądowych - z największym sukcesem dla naszych klientów, których zaufanie jest dla nas największym powodem do dumy. Zapewniamy, że każdy prawnik czy adwokat pracujący w naszej kancelarii dokłada wszelkich starań, aby powierzona nam sprawa zakończyła się pozytywnym dla klienta wynikiem.

Nasze hasło: "W centrum uwagi jest zawsze interes klienta".

Dane kontaktowe:

Ciesielski & Oczachowska - Adwokacka Spółka Partnerska

61-738 Poznań; ul. Plac Wolności 8/4;

tel.: 61 85 17 794

NIP: 7831735788; REGON: 363424227;

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym

Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

Image not found

wolnosc 3

Adwokat Magdalena Oczachowska

Partner w kancelarii Ciesielski Oczachowska adwokacka spółka partnerska. Od 2010 roku adwokat Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Magdalena jest adwokatem z bogatym doświadczeniem korporacyjnym. Kieruje działem obsługi podmiotów gospodarczych kancelarii, w szczególności z zakresu branży budowlanej, żywnościowej, medycznej i kosmetycznej.

Poprzedni Następny