Zadzwoń do nas

+48 61 85 17 794

 

Cena prawnika w Polsce to wynagrodzenie za usługi prawne świadczone na rzecz klienta. Wynagrodzenie adwokata za świadczenie pomocy prawnej na rzecz spółek gospodarczych, przedsiębiorców indywidualnych lub osób fizycznych może się znacznie różnić.

Wysokość honorarium zależy od stopnia skomplikowania sprawy, nakładu pracy prawnika i czasu przeznaczonego na analizę sprawy, a także od częstotliwości spotkań z prawnikiem i jego reputacji. W każdym konkretnym przypadku wysokość opłaty jest omawiana z klientem. Zalecamy, aby każdy klient zawarł umowę o pomocy prawnej określającą wynagrodzenie prawnika.

Umowa ta określa całkowite honorarium prawnika (kwota stała lub kwota obliczona na podstawie poświęconego czasu zgodnie z ustaloną wcześniej stawką godzinową), warunki płatności, tryb płatności oraz, w niektórych przypadkach, wynagrodzenie zależne od wyniku sprawy.

Kancelaria Prawna Ciesielski & Oczachowska - Adwokacka spółka partnerska przejmuje ochronę Państwa interesów, a wycena honorarium dla każdego klienta przedstawiana jest po indywidualnym spotkaniu z prawnikiem, który szczegółowo przeanalizuje sprawę.

Zawierając z nami umowę, możecie być Państwo pewni adekwatnych do rynkowej koniunktury cen.

NAPISZ E-MAIL O SWOJEJ SYTUACJI, ABY UZYSKAĆ KRÓTKĄ KONSULTACJĘ

e-mail: kontakt@ciesielski-oczachowska.pl

 

0

Ilość spraw międzynarodowych

0

Ilość spraw powyżej 500.000 PLN

0

Ilość spraw rocznie