A

bsolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe w specjalności „Podatki i doradztwo podatkowe”
na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Odbyła aplikację adwokacką  w Okręgowej Izbie Radnych w Poznaniu. Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim.
Z kancelarią współpracuje od sierpnia 2020 roku.

 

 

Rzetelne usługi prawne – dobry adwokat i prawnik Poznań

Stawiamy na jasną komunikację i indywidualne podejście. Dbamy o zaufanie i partnerstwo w relacji z naszymi klientami. W ten sposób obie strony mogą zaangażować się w sytuację klienta i podjąć najlepsze z możliwych działań. Celem tego jest również osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. 

Zespół prawników Poznań

Jesteśmy zawsze w centrum wydarzeń, w centrum Polski, w centrum Poznania. W centrum naszej uwagi jest zawsze interes naszego klienta. Jeżeli chcesz, żeby Twoją sprawą zajął się adwokat Poznań lub radca prawny Poznań, poznaj nasz zespół. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach i usłyszeć propozycje rozwiązań. 

Wiedza i doświadczenie to składowe wyników, które zdobywamy jako kancelaria prawna z Poznania. Spotykamy się zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie - przedstawicielom firm i osobom prywatnym spoza Poznania proponujemy konsultacje online. Słuchamy i doradzamy. Reprezentujemy i negocjujemy. Bronimy i osiągamy cele. Nie każdą sprawą musi zajmować się sąd - powiemy Ci co można zrobić, zanim rozpoczęte zostanie postępowanie sądowe.

Każda sprawa wywołuje emocje: niezależnie od tego, czy ubiegasz się o odszkodowanie i alimenty, czy potrzebna Ci pomoc prawna przy ochronie własności intelektualnej albo rozwiązujesz sprawy spadkowe. Pomoc z zewnątrz i obiektywna ocena, której może podjąć się rzetelny prawnik, przydaje się w każdej z tych sytuacji. Pomożemy Ci przejść przez nią spokojniej i bezpieczniej - przy uwzględnienie wszystkich aspektów z różnych dziedzin prawa. 

Kancelaria prawna Poznań

Obsługa prawna firm Poznań oferowana jest od samego początku ich planowania i tworzenia. Aktywnie wspieramy podmioty gospodarcze, w tym: jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki osobowe, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje oraz stowarzyszenia. Prawo karne Poznań, prawo medyczne czy prawo autorskie to dziedziny, które wymagają znajomości prawa, a biegłe poruszanie się w ich obrębie - wielu lat praktyki. Jako kancelaria adwokacka łączymy w swojej pracy obie te cechy. 

Adwokat Poznań dla rodzin - doświadczenie i profesjonalizm

Jesteśmy też dla małżeństw i rodzin - prowadzimy sprawy o separację lub rozwód, doradzamy w kwestii ustanowienia rozdzielności majątkowej i reprezentujemy naszych klientów w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej. W oparciu o prawo rodzinne Poznań przybliżamy potencjalne skutki rozpraw, podpowiadamy najlepsze rozwiązania stawiając za cel to, co jest przez  klientów określane jako najważniejsze w danej sytuacji. Wiemy, że sprawy rodzinne wymagają też empatii i dyskrecji, dlatego na każdym etapie postępowania kierujemy się tymi cechami. 

W celu polepszania efektywności wykorzystujemy innowacyjne środki. Działamy z zaangażowaniem i oddaniem. Nasze żelazne zasady to:

 

0

Ilość spraw międzynarodowych

0

Ilość spraw powyżej 500.000 PLN

0

Ilość spraw rocznie

Zadzwoń do nas

+48 61 85 17 794

lub

Przejdź do sekcji kontakt i napisz do nas

Idź do kontaktu