Kancelaria sprawy karne w Poznaniu

Prawnik z wieloletnim doświadczeniem potrafi znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji. A gdy jest to panel prawników, szanse na sukces rosną diametralnie. Do istotnych dziedzin działalności kancelarii adwokackiej należy udzielanie pomocy prawnej w sprawach karnych o charakterze ekonomicznym. Przede wszystkim dotyczy to dyrektorów przedsiębiorstw, zakładów i organizacji, prywatnych przedsiębiorców i księgowych, pracowników samorządów i funkcjonariuszy organów ścigania. Do głównych przewinień tych osób można zaliczyć:

- uchylanie się od płacenia podatków

- fikcyjną działalność gospodarczą

- oszustwo

-przywłaszczenie powierzonego mienia

- nadużycie władzy

- umyślne bankructwo

- fałszowanie dokumentów

 

Zakres usług naszej firmy obejmuje wszystkie ewentualności, które muszą być rozwiązane w postępowaniu karnym. Zapewniamy obronę prawną w skomplikowanych sprawach m.in.:

- zabójstwo umyślne lub nieumyślne

- kradzież, rozbój, wymuszenie

- umyślne niszczenie lub uszkadzanie mienia

- posiadanie i rozprowadzanie narkotyków

- prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub narkotyków

- umyślne zranienie

 

Czym zajmuje się adwokat w sprawach karnych?

 

- obszerną konsultacją z prawnikiem karnistą (szczegółowa i drobiazgowa informacja o napotkanym problemie procesowym i prawnym lub o konkretnym postępowaniu karnym, z odniesieniem do prawa i orzecznictwa w sprawach tej kategorii)

- sporządzaniem różnego rodzaju dokumentów procesowych, w tym wniosków, skarg, petycji, sprzeciwów itp

- pomocą w gromadzeniu dowodów w sprawie karnej, w tym przygotowywanie i wysyłanie przez adwokata wniosków o udzielenie informacji do różnych agencji i służb

- kwalifikowaną pomocą ze strony kompetentnego adwokata w sprawach karnych w trakcie postępowania przygotowawczego oraz w trakcie postępowania sądowego

- odwołaniem się od decyzji śledczego lub prokuratora, ich działań lub zaniechań, w szczególności związanych z zastosowaniem pozaustawowych (nielegalnych) metod prowadzenia postępowania przygotowawczego

- odwołaniem się od decyzji sędziego śledczego w kwestiach takich jak zajęcie mienia lub nałożenie środka zapobiegawczego

- uzasadnionym zaskarżaniem orzeczeń sądów rejonowych w postępowaniu apelacyjnym i kasacyjnym.

 

Atutem Kancelarii Ciesielski & Oczachowska - Adwokacka Spółka Partnerska jest to, że od dawna świadczymy usługi prawne w Polsce. Zajmujemy jedną z czołowych pozycji na rynku usług prawnych w sprawach karnych pod względem ilości wygranych spraw. Lata doświadczeń w prawie karnym pozwoliły nam zbudować zespół zdolny do jak najefektywniejszego wypełniania obowiązków na rzecz klienta. Nasze praktyczne doświadczenie w postępowaniach karnych pozwala nam przewidzieć ostateczny wynik śledztwa przedprocesowego lub postępowania sądowego. W naszej pracy kierujemy się zasadami, aby nie obiecywać rzeczy, których z powodu różnych okoliczności nie możemy zrealizować. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć pozytywny wynik.

Zwracając się do nas, każdy klient ma gwarancję, że otrzyma:

- indywidualne podejście i pełne zaangażowanie prawnika w rozwiązywanie problemów zleceniodawcy

- wysoki profesjonalizm i jakość usług

- kontakt prawnika i skuteczność w rozwiązywaniu wszelkich, nawet najbardziej palących problemów

- stosowanie najbardziej skutecznych i sprawdzonych konstrukcji prawnych do rozwiązywania problematycznych kwestii

- najkorzystniejsze warunki współpracy (ustalane indywidualnie z klientem)

- najlepszy wynik.

 

Szczególne miejsce w etyce zawodowej naszego zespołu prawników zajmuje kwestia poufności. Tajemnica adwokacka ma w naszej kancelarii fundamentalne znaczenie. Zgodnie z art. 6 ustawy z dnia 26 maja 1982 r. Prawo o adwokaturze każdy, kto ma dostęp do informacji, jest obowiązany zachować w tajemnicy wszystko, o czym dowiedział się w związku z udzielaniem pomocy prawnej. Obowiązek zachowania tajemnicy nie może być ograniczony w czasie. Sądy, prokuratorzy i policja nie mogą przesłuchać prawnika w tej sprawie. Tajemnica adwokacka dotyczy również dokumentów i pism związanych ze sprawą karną klienta, które są przechowywane w naszej kancelarii.  Powierzając nam informacje, które dotyczą Twojej sprawy możesz być w 100% pewny ich poufności. 

 Oczywiście, pytanie o koszt usług prawnika w sprawie karnej martwi podejrzanych lub ich bliskich. Nie ma jednoznacznie określonego wynagrodzenia dla adwokata w sprawie karnej w Poznaniu. W naszej pracy stosujemy elastyczne podejście do opłat, które uwzględnia możliwości i życzenia każdego Klienta oraz konkretny projekt. Będziemy negocjować warunki honorarium i wysokość opłaty za wykonaną pracę. Nasza Kancelaria gwarantuje, że nasze opłaty będą na średnim poziomie rynkowym w Polsce.

 

 

Ciesielski & Oczachowska - Adwokacka Spółka Partnerska

61-738 Poznań; ul. Plac Wolności 8/4;

tel.: 61 85 17 794

kontakt@ciesielski-oczachowska.pl

 Nasze media

kancelaria-instagram

kancelaria-facebook

Poprzedni Następny